Niesamowity świat Gumballa: Różdżka (12)

(The Amazing World of Gumball: The Wand)

serial animowany Niemcy/​Irlandia/​Wielka Brytania 2011  od 7 lat

W skrócie

Kiedy Richard dostaje w swoje ręce plastikową różdżkę, zabawkę dołączoną do pudełka płatków śniadaniowych, znów zaczyna wierzyć w magię. Wypowiada życzenia, które realizują dla niego Gumball i Darwin.

Oglądaj w telewizji

Pon 11.12 5:35
Cartoon Networklogo
Wt 12.12 21:55
Cartoon Networklogo
Pon 18.12 1:45
Cartoon Networklogo

Opis

Dwunastoletni Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci, takich jak banan, T-Rex czy fistaszek cheerleaderka. Ojciec Gumballa jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Ich dzieci to właśnie Gumball - niebieski kot z gigantyczną głową, Anais - 4-letnia genialna króliczka i Darwin - udomowiona złota rybka, która stała się częścią rodziny, gdy wyrosły jej nogi. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody oraz ciągle wpada w tarapaty. A to musi uciekać przed gigantycznym T-Rexem, a to robot przejmuje jego osobowość, a raz też przebiera się za cheerleaderkę i robi szpagaty, aby zaimponować dziewczynie swoich marzeń. "Niesamowity świat Gumballa" to wizualnie przełomowy serial, który łączy animację 2D, 3D z realną scenerią.

W tym odcinku

Kiedy Richard dostaje w swoje ręce plastikową różdżkę, zabawkę dołączoną do pudełka płatków śniadaniowych, na nowo zaczyna wierzyć w magię. Wypowiada życzenia, które potajemnie realizują dla niego Gumball i Darwin.

Zobacz także

Ładuję...