Niesamowity świat Gumballa: Klub (12)

(The Amazing World of Gumball: The Club)

serial animowany Niemcy/​Irlandia/​Wielka Brytania 2011  od 7 lat

W skrócie

W soboty Wattersonowie odwiedzają kluby. Mama chodzi do klubu Poskromicieli Złości, tata do klubu Fantazji, Anais do klubu Fizyków, a Darwin na pływalnię. Gumball nie został przyjęty do żadnego klubu.

Oglądaj w telewizji

Pon 11.12 5:25
Cartoon Networklogo
Wt 12.12 21:45
Cartoon Networklogo
Pon 18.12 1:35
Cartoon Networklogo

Opis

Dwunastoletni Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci, takich jak banan, T-Rex czy fistaszek cheerleaderka. Ojciec Gumballa jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Ich dzieci to właśnie Gumball - niebieski kot z gigantyczną głową, Anais - 4-letnia genialna króliczka i Darwin - udomowiona złota rybka, która stała się częścią rodziny, gdy wyrosły jej nogi. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody oraz ciągle wpada w tarapaty. A to musi uciekać przed gigantycznym T-Rexem, a to robot przejmuje jego osobowość, a raz też przebiera się za cheerleaderkę i robi szpagaty, aby zaimponować dziewczynie swoich marzeń. "Niesamowity świat Gumballa" to wizualnie przełomowy serial, który łączy animację 2D, 3D z realną scenerią.

W tym odcinku

W soboty Wattersonowie odwiedzają miejscowe kluby. Mama chodzi do klubu Poskromicieli Złości, tata do klubu Fantazji, Anais do klubu Fizyków, a Darwin do klubu pływania synchronicznego. Tymczasem Gumball nie został przyjęty do żadnego klubu i czuje się odrzucony.

Zobacz także

Ładuję...