Niesamowity świat Gumballa: Randka (11)

(The Amazing World of Gumball: The Date)

serial animowany Niemcy/​Irlandia/​Wielka Brytania 2011  od 7 lat

W skrócie

Gumball prosi rodzinę o pomoc w przygotowaniach do randki z Penny. Nie wszystkie rady okazują się trafione, ale kot jest zadowolony. W domu Penny orientuje się, że został zaproszony na pogrzeb.

Oglądaj w telewizji

Pon 27.03 10:30
Cartoon Networklogo
Pt 31.03 23:35
Cartoon Networklogo
Czw 6.04 5:30
Cartoon Networklogo
So 8.04 15:25
Cartoon Networklogo

Opis

Dwunastoletni Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci, takich jak banan, T-Rex czy fistaszek cheerleaderka. Ojciec Gumballa jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Ich dzieci to właśnie Gumball - niebieski kot z gigantyczną głową, Anais - 4-letnia genialna króliczka i Darwin - udomowiona złota rybka, która stała się częścią rodziny, gdy wyrosły jej nogi. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody oraz ciągle wpada w tarapaty. A to musi uciekać przed gigantycznym T-Rexem, a to robot przejmuje jego osobowość, a raz też przebiera się za cheerleaderkę i robi szpagaty, aby zaimponować dziewczynie swoich marzeń. "Niesamowity świat Gumballa" to wizualnie przełomowy serial, który łączy animację 2D, 3D z realną scenerią.

W tym odcinku

Gumball prosi rodzinę o pomoc w przygotowaniach do randki z Penny. Nie wszystkie rady okazują się trafione, ale kot jest zadowolony i idzie na spotkanie. W domu Penny orientuje się, że został zaproszony na pogrzeb ulubionego pająka, pana Cuddlesa.

Zobacz także

Ładuję...