Wikingowie 3 (29)
(Vikings: The Dead)

W skrócie
Chrzest rannego Ragnara wywołuje zdumienie jego pobratymców. Wojownik ucieka się do podstępu, by podbić Paryż. Jedynie Bjorn wie o jego zamiarach. Niebawem dochodzi do bitwy.
Oglądaj w telewizji
Opis
Dalsze losy Ragnara Lodbroka, nieustraszonego wojownika i odkrywcy, który zostaje królem. Dzielny wiking budzi postrach wśród innych europejskich władców. Jego pozycji zagrażają jednak spiski uknute przez zdrajców i wrogów ogarniętych żądzą zemsty. Kolejnym celem Ragnara staje się m.in. zorganizowanie wyprawy nad Sekwanę.
W tym odcinku
Chrzest ciężko rannego Ragnara wywołuje zdumienie jego pobratymców. Wojownik ucieka się do śmiałego podstępu, by podbić Paryż. Jedynie Bjorn wie o jego zamiarach. Niebawem dochodzi do bitwy. Po zwycięskim starciu część wojowników odpływa do domu. We Francji zostaje jedynie oddział, którym dowodzi Rollo. Cesarz Karol składa mu zaskakującą propozycję.
Występują

















