Niesamowity świat Gumballa: Tajemnica (5)

(The Amazing World of Gumball: The Mystery)

serial animowany Niemcy/​Irlandia/​Wielka Brytania 2011  od 7 lat

W skrócie

Zamknięci w szkolnej toalecie Gumball i Darwin obawiają się, że już nigdy z niej nie wyjdą. Kot wyjawia rybce swoją tajemnicę. Kiedy Darwin ma się zrewanżować, koledzy zostają uwolnieni.

Oglądaj w telewizji

Pt 23.02 14:50
Cartoon Networklogo
So 24.02 4:45
Cartoon Networklogo
Nd 25.02 23:55
Cartoon Networklogo
Wt 5.03 3:40
Cartoon Networklogo

Opis

Dwunastoletni Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci, takich jak banan, T-Rex czy fistaszek cheerleaderka. Ojciec Gumballa jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Ich dzieci to właśnie Gumball - niebieski kot z gigantyczną głową, Anais - 4-letnia genialna króliczka i Darwin - udomowiona złota rybka, która stała się częścią rodziny, gdy wyrosły jej nogi. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody oraz ciągle wpada w tarapaty. A to musi uciekać przed gigantycznym T-Rexem, a to robot przejmuje jego osobowość, a raz też przebiera się za cheerleaderkę i robi szpagaty, aby zaimponować dziewczynie swoich marzeń. "Niesamowity świat Gumballa" to wizualnie przełomowy serial, który łączy animację 2D, 3D z realną scenerią.

W tym odcinku

Zamknięci w szkolnej toalecie Gumball i Darwin obawiają się, że już nigdy stąd nie wyjdą. Kot wyjawia rybce swoją tajemnicę. Kiedy Darwin ma się zrewanżować, koledzy zostają uwolnieni. Gumball próbuje poznać sekret kumpla.

Zobacz także

Ładuję...