Pitbull (4)

serial sensacyjny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Gebels stara się pomóc synowi. Nakłania do współpracy przestępcę Ryszarda Mazurkiewicza. Tymczasem policja uderza w Nosa. Przejmuje transport narkotyków wart 300 mln złotych i aresztuje ludzi mafiosa.

Oglądaj w telewizji

Pt 28.06 5:15
ale kino+logo

Opis

Psychopatyczny konstruktor bomb o pseudonimie Nos (Przemysław Bluszcz) nawiązuje współpracę z Pershingiem (Tomasz Dedek). Gdy pewnego dnia wskutek eksplozji na stacji benzynowej ginie policjant, do śledztwa zostaje przydzielony Jacek "Gebels" Goc (Andrzej Grabowski). Funkcjonariusze chcą za wszelką cenę dopaść zabójcę jednego ze swoich kolegów. Rozpoczyna się regularna wojna między Gebelsem a kryminalistą. Ich drogi znów krzyżują się po latach, gdy w kłopoty wpada syn Goca, student informatyki Jarek (Sebastian Dela). Chłopak wraz z kolegami dokonuje serii włamań, a jedna z okradanych rezydencji należy właśnie do Nosa. Ten stawia złodziejom ultimatum - żąda zawrotnej kwoty, a jeśli jej nie dostarczą, zacznie ich kolejno zabijać. Przerażony chłopak zwraca się do ojca. Gebels staje przed dylematem. Może działać zgodnie z prawem i posłać syna za kratki lub ochronić go i zrobić wszystko, co w jego mocy, by dopaść znienawidzonego przestępcę.

W tym odcinku

Gebels stara się pomóc synowi. Nakłania do współpracy przestępcę Ryszarda Mazurkiewicza. Tymczasem policja uderza w Nosa. Przejmuje transport narkotyków wart 300 milionów złotych i aresztuje ludzi mafiosa. Wściekły Nos kontratakuje. Porywa Jarka i jego przyjaciół. Zasadza się także na Mazurkiewicza. Gebels ma jednak na przestępcę kolejnego haka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...