Klan | odc. 3972

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna jest zła na Gustawa, który wiedział o romansie Witolda, ale postanowił to przed nią zataić. Kobieta twierdzi, że gdyby ją o tym poinformował, zdążyłaby rozmówić się z Witkiem i panią Jolą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Anna jest zła na Gustawa, który wiedział o romansie Witolda, ale postanowił to przed nią zataić. Kobieta twierdzi, że gdyby ją wcześniej o tym poinformował, zdążyłaby rozmówić się z Witkiem i panią Jolą. Teraz może być już jednak na to późno. Ilona żąda rozwodu i nie interesują ją tłumaczenia męża. Pod domem mecenasa na pakującą się Ilonę czeka w samochodzie jej ojciec. Na koniec mówi partnerowi, że następnym razem porozmawiają już w sądzie, po czym wyjeżdża do rodziców. Anna ma dla Witka kolejną złą wiadomość. Z zagranicy wraca mecenas Paprocki, a on musi się wyprowadzić z jego posiadłości. Tymczasem Borysowi śni się pomysł na oświadczyny. Postanawia jak najszybciej podzielić się nim z Miłoszem. Chcąc go zrealizować, musi zorganizować plan filmowy i podstępem ściągnąć na miejsce Kamilę. Milda planuje wyjść wcześniej z pracy, ponieważ przyjeżdża do niej wieczorem mama z Białorusi, po którą pojechał wuj Szczepan. Jerzy zaprasza kobietę na kolację. Wkrótce Milda dowiaduje się, że Olga wcale nie zamierza zatrzymać się u niej w Warszawie, ale w domu wujka na Podhalu. Ostatecznie matka przyznaje, że gdy tylko skończy się jej żałoba po zmarłym mężu, zamierza wziąć ślub ze Szczepanem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...