Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (565)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Pod szpitalem ktoś wyrzuca z auta pobitego chłopaka w ciężkim stanie. Jego ojczym nie wie, kto mógł być sprawcą. Pomija fakt, że był w ciągłym konflikcie z pasierbem, który ukrywał, że jest gejem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Pod szpitalem ktoś wyrzuca z samochodu pobitego chłopaka w ciężkim stanie. Jego ojczym nie wie, kto mógł być sprawcą. Pomija jednak fakt, że był w ciągłym konflikcie z pasierbem, który zarzucał mu zaborczy charakter i ukrywał przed nim, że jest gejem. Chłopak spotykał się ze starszym od siebie mężczyzną. Wkrótce załoga odkrywa, do kogo należał samochód, z którego wyrzucono Kacpra. Ślad prowadzi do osoby, z którą chłopak miał bliski kontakt. Niespodziewane zniknięcie Lucyny zaczyna niepokoić Kopczyka, który bezskutecznie próbuje się z nią skontaktować. Dodatkowo jej prorocze sny mają coś wspólnego z bliską Krzyśkowi osobą.

Występują

Zobacz także

Ładuję...