Na dobre i na złe | odc. 841: Pod znakiem skorpiona

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Leśnej Góry wraca Bogusław - staruszek, który często przychodzi do szpitala, próbując uchronić się przed samotnością. Ku zdziwieniu lekarzy badania wykazują, że mężczyzna rzeczywiście jest chory.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki.

W tym odcinku

Do Leśnej Góry wraca pan Bogusław - staruszek, który często przychodzi do szpitala, próbując uchronić się przed samotnością. Ku zdziwieniu lekarzy badania wykazują, że mężczyzna rzeczywiście jest chory. Falkowicz próbuje przedstawić Alinie własną wizję leczenia, przez co wdaje się z nią w kłótnię. Na SOR trafia przemytnik zwierząt. Przewożone przez niego okazy uciekają i rozbiegają się po całym szpitalu. Hania przyjmuje pod swój dach Ritę z Helenką. Zaczyna podejrzewać, że dziewczyna pracuje jako prostytutka. Tymczasem Rita nagle zostaje przywieziona do szpitala. Julka ustala, że pacjentka jest pod wpływem narkotyków. Chora jednak upiera się, że niczego nie brała. Doktor Sikorka nie wierzy w jej zapewnienia. Mówi o wszystkim matce. Lucyna obawia się, że Hania chce usunąć Ritę z życia Helenki i zająć się dziewczynką. Andrzej umawia się na randkę z Idą. Dziewczyna jest gotowa na wszystko, by go uwieść.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...