Klan | odc. 3971

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anna wspomina spotkanie podróżnicze i zachwala Rutkę. Gustaw zastanawia się, co kobiety w nim widzą. Borys prosi Miłosza i Bożenkę, by przechowali pierścionek zaręczynowy dla Kamy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Anna wspomina spotkanie podróżnicze i zachwala Rutkę. Gustaw zastanawia się, co kobiety w nim widzą. Do doktora dzwoni Barbara. Chce przyjść z wynikami badań swojego syna Patryka. Kowalski od razu odzyskuje humor. Borys prosi Miłosza i Bożenkę, by przechowali pierścionek zaręczynowy dla Kamy. Chciałby przygotować efektowne oświadczyny. Miłosz mówi, że wieczorem coś wspólnie wymyślą. Beata nie może się dodzwonić do Igi i Zygmunta. Zastanawia się, czy rzeczywiście to oszuści, którzy wyłudzili od nich pieniądze na wyprawę i zniknęli. Niebawem jednak para zjawia się u Rafalskich. Nowi znajomi przepraszają za milczenie i tłumaczą, że zrobili sobie detoks od cywilizacji. Witold spotyka pod supermarketem Jolę. Nie widzi u niej ciążowego brzucha. Orientuje się, że kochanka go oszukała. W domu rozmawia na ten temat z Gustawem. Nie wie, że wszystkiemu przysłuchuje się Ilona.

Występują

Zobacz także

Ładuję...