Brzydula 2 (259)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przed pracą Jasiek przynosi Bartkowi obrazki autorstwa Beatki przeznaczone na sprzedaż. Ula zdaje Ani relację z przygotowań do walki sądowej z Hu-Fe Fashion. Uwagi matki nie dają Maćkowi spokoju.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Przed pracą Jasiek przynosi Bartkowi kolejne obrazki autorstwa Beatki przeznaczone na sprzedaż. Po jego wyjściu zaskoczona Dąbrowska znajduje pochowane w domu prace nastolatki. Ula zdaje Ani relację z przygotowań do walki sądowej z Hu-Fe Fashion. Przyjaciółka zauważa, że Dobrzańską coś dręczy. Czuje, że nie powinna zostawiać jej samej. Uwagi matki nie dają Maćkowi spokoju. Szymczyk zaczyna przyznawać starszej pani rację - Ania może mieć problem z alkoholem. Rozmowa z Bożenką tylko pogłębia jego obawy. Tymczasem jego żona zaprasza Ulę do siebie na wino. Podczas wizyty przyjaciółki Maciek korzysta z okazji i porusza trudny temat. Wieczorem pomiędzy małżonkami dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań.

Występują

Ładuję...