Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (564)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Rajmund znajduje na polu ciało kolegi. Jego zeznania, przeplatane wzmiankami o cywilizacjach pozaziemskich, budzą wątpliwości. Śledczy są przekonani, że zmyśla. Wkrótce sytuacja się komplikuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Rajmund znajduje na polu ciało kolegi. Jego zeznania, przeplatane wzmiankami o cywilizacjach pozaziemskich, budzą wątpliwości. Śledczy są przekonani, że zmyśla. Gdy jadą na wskazane przez niego miejsce, okazuje się, że po zwłokach nie ma śladu. Wkrótce jednak otrzymują informację o zaginięciu Pawła Tomczaka. Dziewczyna poszukiwanego twierdzi, że w noc zdarzenia pojechał w jakieś tajemnicze miejsce, gdzie według niego miało dojść do bliskiego spotkania trzeciego stopnia. Stróże prawa przekopują teren i odkrywają na wpół rozpuszczone zwłoki Tomczaka. Po długiej przerwie Piotr wraca do pracy. Jego nowym partnerem zostaje Maciej Dębicki - młody ratownik, z którym Głowacki nie potrafi się dogadać. Sytuacja staje się na tyle trudna, że lekarz poważnie zastanawia się nad rzuceniem pracy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...