Mecenas Porada (5)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia podejmuje się walki na rzecz Klaudii, która ma mocno zniekształconą twarz. Kobieta potknęła się i upadła twarzą w ognisko. Ubezpieczyciele jednak nie chcą wypłacić jej odszkodowania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) ma 30 lat i z wyróżnieniem zdała aplikację adwokacką. Mimo to zostaje zwolniona z pracy. Dziewczyna ma problemy ze znalezieniem nowej posady. W końcu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Otwiera niewielki punkt porad prawnych w galerii handlowej. Bierze 1 zł za jedną minutę swojego czasu. Może liczyć na wsparcie przyjaciół, baristki Zosi (Magdalena Wróbel), masażysty Marcina (Mateusz Rusin) i Gruzina Adiego (Otar Saralidze).

W tym odcinku

Kasia podejmuje się walki z towarzystwem ubezpieczeniowym na rzecz Klaudii (Katarzyna Ucherska), która ma mocno zniekształconą twarz. Kobieta potknęła się i upadła twarzą w ognisko. Ubezpieczyciele jednak nie chcą wypłacić jej odszkodowania, ponieważ wydarzyło się to w trakcie imprezy i dziewczyna spożywała alkohol. Oszpeconą Klaudię porzucił też narzeczony, który teraz nie chce rozmawiać z Kasią. Matka chłopaka popiera jego stanowisko. Prawniczka ponosi porażkę w sądzie, a jej klientka jest załamana. Kasia postanawia złożyć apelację.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...