Klan | odc. 3970

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po powrocie z podróży Weronika chce zrobić Jaśkowi niespodziankę na Sadybie. Motywem przewodnim kolejnego wieczoru podróżniczego u Anny jest Australia. Gustaw opowiada o swoim spotkaniu ze strusiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Lubicz ma pretensje do syna, że nie uprzedził o swoich planach wyjazdu na święta. Pawełek twierdzi, że chce jechać ze względu na ukochaną. Borysowi i Kamili nie podoba się pomysł Zuzy, by zabierać pieska na wesele do Puńska. Borys nie wie, jak skłonić Kamilę, by za niego wyszła. Bożenka i Miłosza radzą się oświadczyć. Ola dowiaduje się od Bogdana, że za budową myjni stoi biznesmen Rutka. Po powrocie z podróży Weronika chce zrobić Jaśkowi niespodziankę na Sadybie. Drzwi otwiera Elżbieta i zaprasza dziewczynę na obiad. Motywem przewodnim kolejnego wieczoru podróżniczego u Anny jest Australia. Gustaw opowiada o swoim spotkaniu ze strusiem. Kiedy Rutka zaczyna wspominać o nurkowaniu u wybrzeży Antypodów, cała uwaga pań skupia się na nim.

Występują

Zobacz także

Ładuję...