Wampiry: Dziedzictwo 3: Wszystko dobre, co się dobrze kończy (10)

(Legacies 3: All's Well That Ends Well)

serial fantasy USA 2021  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Hope i Super Drużynie udaje się schwytać na terenie liceum kolejnego potwora. Niebawem dowiadują się także o nieszczęściu, jakie spotkało jednego z uczniów. Odwiedziny Lizzie podnoszą Josie na duchu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W słynnej szkole Salvatore spotyka się nowe pokolenie istot posiadających nadprzyrodzone zdolności - czarodziejek, wampirów i wilkołaków. Właśnie w tym niezwykłym miejscu w dorosłe życie przyjdzie wejść 17-letniej córce Klausa Mikaelsona - Hope (Danielle Rose Russell), czy bliźniaczkom Lizzie (Jenny Boyd) i Josie (Kaylee Bryant), córkom Alarica Salzmanna (Matthew Davis). W Salvatore spotykają one swoich rówieśników, którzy - wbrew własnej naturze - pilnie uczą się i doskonalą swoje umiejętności. Nikt jednak nie wie, jaką ostatecznie wybiorą drogę - spełnią marzenia czy podążą mroczną ścieżką.

W tym odcinku

Hope oraz Super Drużynie udaje się schwytać na terenie liceum kolejnego potwora. Niebawem dowiadują się także o nieszczęściu, jakie spotkało jednego z uczniów. Odwiedziny Lizzie podnoszą nieco Josie na duchu. Tymczasem MG i Ethan postanawiają dołączyć do drużyny.

Występują

Ładuję...