Klan | odc. 3969

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł zamierza namówić Agnieszkę do wzięcia kredytu hipotecznego razem z mężem. Ona jednak nie chce się zadłużać. Tymczasem Małgosia i Bazyli oświadczają, że postanowili wziąć ślub.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Paweł postanawia, że będzie próbował namówić córkę do wzięcia kredytu hipotecznego razem z mężem. To może ich bardziej związać niż inne dokumenty i przysięga. Agnieszka jednak nie chce się zadłużać. Prosi Tobiasza, by poszukał im tańszego domu. Beata orientuje się, że Jasiek spędził noc na Sadybie. Jest niezadowolona, że woli spać u dziadków niż u rodziców. Tymczasem Małgosia i Bazyli oświadczają, że postanowili wziąć ślub. Zuzka chce, by Borys zarezerwował w Puńsku pokój w hotelu. Nie słucha protestów brata. Paweł i Wiga dowiadują się o wyjazdowych planach Pawełka. Podczas spaceru z Filipkiem Ola spotyka nowego sąsiada. Bogdan wspomina, że ma się odbyć zebranie właścicieli domów z osiedla w sprawie planów budowy myjni samochodowej w okolicy. Kobieta prosi, by przyszedł wieczorem i opowiedział, co ustalili.

Występują

Zobacz także

Ładuję...