M jak miłość | odc. 1649

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mecenas Malicka odwiedza kancelarię Andrzeja. Kobieta to jego dawna koleżanka. Magda jest zazdrosna ,gdyż świetnie się dogadują. Kamil dowiaduje się, że Anita zgodziła się na spotkanie Poli z matką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Mecenas Julia Malicka odwiedza kancelarię Andrzeja. Szybko okazuje się, że jest jego dawną koleżanką. Magda, widząc, jak świetnie się dogadują, staje się zazdrosna. Do tego Budzyńskich czeka kłótnia ze zbuntowaną Anią. Nastolatka jest skonfliktowana z bliskimi, a Marta mówi byłemu mężowi, że czuje się bezradna. Uważa, że powinni we trójkę wybrać się na terapię. Kamil dowiaduje się, że Anita zgodziła się na spotkanie Poli z matką. Wybucha awantura, a przybita dziewczyna zaczyna zastanawiać się, czy ich związek ma jeszcze sens. Werner i Pola przygotowują kolację, by pogodzić skłóconą parę. Zraniona Anita zaczyna jednak się pakować. Gryc jest zdesperowany, by ją zatrzymać. Pada na kolana i prosi partnerkę o rękę. Werner spotyka się ponownie z wróżką Elwirą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...