Lombard. Życie pod zastaw 10 (500)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Roman chce dobrze wypaść na stand-upie, ale brakuje mu pomysłów na zabawny materiał. Z pomocą przychodzą Zefel i Boguś, którzy przygotowują się do udziału w konkursie kabaretów amatorskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Roman bardzo chce dobrze wypaść na swoim własnym stand-upie, niestety brakuje mu pomysłów na zabawny materiał. Z pomocą przychodzą niespodziewanie Zefel i Boguś, którzy pewnego dnia odwiedzają lombard. Okazuje się, że panowie przygotowują się do udziału w konkursie kabaretów amatorskich. Udzielają Romanowi kilku rad. Początkujący komik postanawia w swoim tekście nawiązać do przygód z kobietami. Andżelika wpada na pomysł, by Roman dał popis swoich umiejętności podczas próbnego występu w lombardzie. Dziewiętnastoletnia Magda ma mnóstwo zajęć pozaszkolnych, na które wysyłają ją bogaci rodzice, Krystyna i Antoni. Chociaż mają oni dobre intencje i kochają Magdę ponad wszystko, ta jest przemęczona i ma wszystkiego dosyć. W tajemnicy przed matką i ojcem randkuje ze starszym od siebie Krzysztofem. Pewnego dnia Krystyna i Antoni trafiają do aresztu za posiadanie marihuany. W ich krwi zostaje wykryte THC.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...