Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (562)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Chłopak wyciąga w sklepie broń i strzela do jednego z klientów. Oddaje się w ręce policji i zapowiada, że w ciągu 48 godzin zginie kolejna osoba, jeśli śledczy nie złapią przestępcy, Gawrona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Młody chłopak wyciąga w sklepie broń i strzela w twarz jednemu z klientów. Zabójca oddaje się w ręce policji, mówiąc że w ciągu 48 godzin zginie kolejna osoba, jeśli śledczy nie złapią niebezpiecznego przestępcy, Gawrona. Ofiarą ma być córka bandyty. Wkrótce funkcjonariusze trafiają na ślad kryminalisty. Dochodzi do konfrontacji. Sytuacja wymyka się jednak spod kontroli i przestępca ucieka. Tymczasem Ania Kropielnicka namawia Górską na wspólne wynajęcie mieszkania. Daga odmawia, ale Kropelka nie daje za wygraną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...