Barwy szczęścia | odc. 2601

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iwona jedzie do szpitala, by zabrać Tomasza. W drodze do domu mężczyzna zadaje partnerce bardzo ważne pytanie. Klara ma ponownie spotkać się w sądzie z Adlerową. Rywalka Pyrki oferuje jej ugodę.

Oglądaj w telewizji

Pon 15.08 11:10
TVP Polonialogo
Pon 15.08 16:30
TVP Polonialogo
Wt 16.08 4:25
TVP Polonialogo

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Iwona wybiera się do szpitala, by zabrać Tomasza do domu. Na miejscu zastaje już jednak Wiktora i Grażynę. Kobieta w wyraźny sposób zabiega o względy ojca swojego nastoletniego syna. Gdy zakochani wreszcie są sami, Tomek niespodziewanie zadaje partnerce bardzo ważne pytanie. Klara ma ponownie spotkać się w sądzie z Adlerową na ogłoszenie wyroku. Tuż przed rozprawą rywalka Pyrki niespodziewanie zjawia się w jej domu, oferując jej ugodę. Klara oraz Hubert rozważają przyjęcie pieniędzy. Podkomisarz Kodur zawiadamia Natalię o najnowszych informacjach w sprawie morderstwa Prota, które okazują się niekorzystne dla oskarżonej Jowity. Jaworski zamierza wyrzucić Justina i Sławkę, nie chcąc, by ludzie kojarzyli go ze sprawą zabójstwa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...