Klan | odc. 3967

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotr przelewa Idze i Zygmuntowi obiecaną pożyczkę na trekking w Himalajach. Beata opowiada o wszystkim na Sadybie. Zaniepokojonej Elżbiecie nie podoba się niefrasobliwość córki i jej męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Piotr przelewa Idze i Zygmuntowi obiecaną pożyczkę na trekking w Himalajach. Beata opowiada o wszystkim na Sadybie. Elżbiecie nie podoba się niefrasobliwość córki i jej męża. Po historii z oszustką Blanką jest przewrażliwiona. Dżęsika współczuje Francesce, że teraz mnóstwo czasu będzie tracić na dojazdy. Darek obiecuje poszukać jej jakiegoś zajęcia na miejscu. Przed urzędem spotyka Renatę. Pyta, czy nie potrzebują kogoś do prowadzenia biura. Jacek idzie na rozmowę kwalifikacyjną do funduszu inwestycyjnego. W banku mówi Ramonie, że to nie dla niego. Informuje także Paulinę, iż nie przyjął tej pracy. Żona w rewanżu oznajmia, że zatrudniła się w dyskoncie przy kasie. Agnieszka ma na oku piękny, nowoczesny dom. Niestety, przewyższa jej możliwości finansowe.

Występują

Zobacz także

Ładuję...