Magda M. 4 (8)

serial obyczajowy Polska 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rodzice przekonują Piotra, że zawinił, ukrywając przed Magdą fakt choroby. Karolina uświadamia sobie, że zależy jej tylko na Waligórze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Sercowe perypetie ambitnej prawniczki Magdy Miłowicz oraz jej przyjaciół. Zakochana w Piotrze Magda stara się spełnić swoją miłość.

W tym odcinku

Rodzice Piotra starają się mu uzmysłowić, że to on zawinił, nie mówiąc nic Magdzie o swojej chorobie. Korzeccy uważają także, że syn popełnia błąd, wplątując się w znajomość z Kingą. Również matka Magdy strofuje córkę, za jej pomysł pójścia na wesele z Kacprem. Młodzi pozostają jednak niechętni wobec rad rodziców. Karolina uświadamia sobie, że Waligóra jest jedynym mężczyzną, z którym chce spędzić życie. W ostatniej chwili ucieka spod drzwi terapeuty. Agata czuje się znakomicie w roli singla. Jest do tego stopnia szczęśliwa, że gdy Rafał usiłuje ją pocałować, ona się odsuwa. Wojtek stara się uspokoić Mariolę, która przeżywa przedślubny stres. Mimo to wieczór panieński z męskim striptizem jako główną atrakcją należy do wyjątkowo udanych. W przeciwieństwie do wieczoru kawalerskiego, na którym Piotr nie przestaje wypytywać Sebastiana o Magdę. Tymczasem na weselu dochodzi do nieoczekiwanej zamiany miejsc...

Występują

Twórcy

Ładuję...