Barwy szczęścia | odc. 2599

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sławka spotyka Sergiusza w miejscu, w którym znaleziono zwłoki Prota. Mężczyzna jest przekonany, że Jowita jest winna. Matka Jezierskiej zamierza odnaleźć prawdziwego zabójcę. Ada szantażuje Rafała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, małżeństwa Pyrków, piłkarza Józka Sałatki (Patryk Pniewski) czy Stańskich. Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie.

W tym odcinku

Sławka spotyka Sergiusza w miejscu, w którym znaleziono zwłoki Prota. Mężczyzna jest przekonany, że Jowita jest winna. Matka Jezierskiej zamierza odnaleźć prawdziwego zabójcę. W "Szoku" zostaje opublikowany wywiad z Brunem, a także artykuł o adopcji Tadzia. Amelia oraz Bożena nie są z tego powodu zadowolone. Ada ponownie szantażuje Rafała, strasząc, że wyjawi prawdę o tym, kto kazał jej dręczyć Stańskich. Grzelakowie urządzają się w swoim nowym domu. Bezdomny Kuczma wpada w kolejne tarapaty. Tym razem ucieka przed bandytami, u których ma dług.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...