Klan | odc. 3966

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jacek boi się, że teraz oboje z żoną będą bez pracy. Uważa, że Paulina mogła inaczej załatwić sprawę z przełożonym. W aptece Jasiek mówi Elżbiecie, że woli mieć dyżur z nią niż z Beatą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Jacek boi się, że teraz oboje z żoną będą bez pracy. Uważa, że Paulina mogła inaczej załatwić sprawę z przełożonym. W banku opowiada o wszystkim Ramonie. Odgłosy remontu u sąsiadów przeszkadzają Agnieszce w napisaniu artykułu do gazetki ekologicznej. Wiga zastanawia się, czy nie powinni ustalić z robotnikami, w jakich godzinach mogą hałasować. W aptece Jasiek mówi Elżbiecie, że woli mieć dyżur z nią niż z Beatą. Wstyd mu, że wczoraj mama zrobiła sobie siniaka przez niego. Do Rafalskich przychodzą znajomi z Ciechocinka - Iga i Zygmunt. Gdy Piotr słyszy, że muszą przełożyć wyprawę na trekking w Himalaje z powodu braku funduszy, deklaruje pożyczkę. Po powrocie ze służbowej podróży do Szwecji Darek zagląda do Czesi. Zapomniał kluczy do mieszkania, a Dżesiki nie ma. Wieczorem rozmawia z Franceską. Kobieta oznajmia, że jej miejsce pracy przenoszą do Pułtuska, więc nie będzie mogła często bywać u Dżesiki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...