Mecenas Porada (4)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Kasi zgłasza się manikiurzystka Sylwia ze swoją mamą Haliną. Starsza z kobiet była gosposią oraz opiekunką niepełnosprawnego synka zamożnej pary. Została zwolniona z bez żadnego wyjaśnienia.

Oglądaj w telewizji

So 20.08 16:00
Polsat Serialelogo

Opis

Katarzyna Porada (Aleksandra Domańska) ma 30 lat i z wyróżnieniem zdała aplikację adwokacką. Mimo to zostaje zwolniona z pracy. Dziewczyna ma problemy ze znalezieniem nowej posady. W końcu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Otwiera niewielki punkt porad prawnych w galerii handlowej. Bierze 1 zł za jedną minutę swojego czasu. Może liczyć na wsparcie przyjaciół, baristki Zosi (Magdalena Wróbel), masażysty Marcina (Mateusz Rusin) i Gruzina Adiego (Otar Saralidze).

W tym odcinku

Do Kasi zgłasza się manikiurzystka Sylwia (Magdalena Pociecha) ze swoją mamą Haliną (Ewa Domańska). Starsza z kobiet była gosposią i opiekunką niepełnosprawnego synka zamożnej pary. Została zwolniona z dnia na dzień bez żadnego wyjaśnienia. Kasia nie potrafi dotrzeć do pracodawców kobiety, a inni pracownicy milczą, obawiając się utraty posad. Prawniczka potrzebuje dowodów. Dowiaduje się o karteczkach z zadaniami, które pani Halina dostawała od przełożonej. Kasi udaje się odnaleźć jedną z nich w koszu na śmieci, jednak szybko ją traci. Na sali sądowej dochodzi do nieoczekiwanych wydarzeń.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...