M jak miłość | odc. 1648

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kinga udaje się na spotkanie z profesorem Nieśpielakiem. Lekarz ma dla niej dobre wiadomości. Igor po raz kolejny narzuca się France. O jego natarczywym zachowaniu wreszcie dowiaduje się Paweł.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Kinga udaje się na spotkanie z profesorem Nieśpielakiem. Lekarz ma dla niej wreszcie dobre wiadomości. Następnie Rogowscy postanawiają zaprosić doktora do swojego domu na kolację. W trakcie wizyty gość odnawia przyjaźń z Arturem, a także podrywa Marię. Igor po raz kolejny narzuca się France. O jego natarczywym zachowaniu wreszcie dowiaduje się Paweł, co doprowadza go do wściekłości. Wybiega za mężczyzną na ulicę i żąda, by zostawił jego żonę w spokoju. Tymczasem Basia organizuje w nowym mieszkaniu parapetówkę dla przyjaciół. Mówi ojcu, że to będzie kameralne spotkanie. Jej plany psuje zazdrosna Ania, która zamieszcza w sieci adres kuzynki i zaproszenie na imprezę dla wszystkich chętnych. W efekcie na miejscu zjawia się tłum ludzi spragnionych zabawy i alkoholu, a sytuacja wymyka się spod kontroli.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...