M jak miłość | odc. 1647

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Łukaszowi udaje się odbić przetrzymywaną wbrew własnej woli przez męża Patrycję. Zabiera ukochaną do Grabiny. Gdy docierają na miejsce, kobieta zaczyna rodzić. Wkrótce na świat przychodzi chłopiec.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Łukaszowi udaje się odbić przetrzymywaną wbrew własnej woli przez męża Patrycję. Nie zważa na protesty i groźby ordynatora. Z pomocą Marcina zabiera ukochaną do Grabiny, gdzie bliscy przygotowują dla nich schronienie w leśniczówce. Gdy w końcu docierają na miejsce, kobieta niespodziewanie zaczyna rodzić. Na szczęście zjawiają się Rogowscy, którym udaje się opanować sytuację. Wkrótce na świat przychodzi chłopiec. Świeżo upieczona mama wyznaje wzruszonemu Łukaszowi, że to on jest ojcem. Tadeusz orientuje się, że Jagoda zabrała pierścionek zaręczynowy, który kupił dla Oli. W związku Żaka i Kisielowej ponownie pojawia się kryzys.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...