Klan | odc. 3965

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gustaw zastaje Rutkę w gabinecie Irminy. Zaprasza oboje na wieczór podróżnika. Maciek i Martyna udają się z Leopoldem do urzędu skarbowego, by wyjaśnić sprawę mandatu. Muszą złożyć wnioski w sądzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Rano Gustaw z radością odkrywa, że elektryczność wróciła. W klinice zagląda do gabinetu Irminy, gdzie zastaje też Rutkę. Zaprasza oboje na wieczór podróżnika w przyszłym tygodniu. Maciek i Martyna idą z Leopoldem do urzędu skarbowego wyjaśnić sprawę mandatu. Okazuje się, że muszą złożyć wnioski w sądzie. Jest to nowy powód do awantury między parą. Paulina zostaje wezwana do prezesa. Mówi mu wprost o mobbingu Huberta i doprowadza do jego zwolnienia. Po powrocie do domu opowiada rodzinie o wydarzeniach w firmie. Twierdzi, że nie żałuje tego, co zrobiła, nawet jeśli teraz straci pracę. Paweł słyszy głośnie wiercenie u sąsiadów. Bierze psa i idzie zbadać sprawę. Okazuje się, że gospodarze wyjechali na urlop, a ekipa przeprowadza spory remont ich domu. Przez niedbalstwo Jaśka Beata nabija sobie siniaka przy oku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...