Brzydula 2 (254)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Przybity Marek przyjeżdża do firmy. Tęskni za codziennym życiem z Ulą. Sebastian stara się wesprzeć przyjaciela. Bartek opowiada matce o rzekomo lukratywnym interesie. Potrzebuje kolejnych środków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Przybity Marek przyjeżdża z samego rana do firmy. Tęskni za codziennym życiem z Ulą. Sebastian stara się wesprzeć przyjaciela i zapewnia mu bezpieczny azyl w swoim gabinecie. Spokój mija, kiedy zagląda tam Dobrowolski, szukając Dobrzańskiej. Bartek opowiada matce o interesie, który rzekomo świetnie idzie. Potrzebuje jednak kolejnych środków. Dąbrowska ma złe przeczucia. Niebawem mężczyzna spotyka Beatkę i zaprasza ją na lunch do drogiej restauracji. Mama Maćka, która zajmuje się Karolkiem, sporządza spis "używek" w domu syna. Kiedy wychodzi, Ania zauważa wystającą z jej torebki butelkę. Kobieta zaczyna podejrzewać, że jej teściowa ma poważny problem. Bożenka tylko podsyca jej niepokój. Chcąc poprawić Markowi humor, Ela zamierza zrobić mu słynne pierogi Uli. Prosi przyjaciółkę o przepis. Dobrzańska postanawia pomóc w inny sposób, o którym nazajutrz musi porozmawiać z terapeutką.

Występują

Ładuję...