Lombard. Życie pod zastaw 10 (496)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Żaneta rani napastnika, który zaatakował jej matkę. Dziewczyna jest sławną kulomiotką przygotowującą się do olimpiady w Paryżu. Medialna nagonka niszczy jej życie. Zawodniczkę wspiera trener.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Żaneta jest świadkiem, jak jej matka, Eugenia, pada ofiarą napadu ze strony osiemnastolatka. Bez zastanowienia rzuca kamieniem w chłopaka. Napastnik Adaś trafia do szpitala z urazem głowy. Rodzice nieprzytomnego nastolatka nie zamierzają tego darować Żanecie, która jest sławną kulomiotką przygotowującą się do olimpiady w Paryżu. Medialna nagonka niszczy jej życie. Dziewczynę wspiera trener. Ojciec Żanety zamierza zastawić mieszkanie, by zdobyć pieniądze na adwokata. Kazimierz chce im pomóc. Małżeństwo Kurków wpada na pomysł, by sprzedać auto. Roman i Andżelika są zaskoczeni, kiedy okazuje się, że para chce sfinalizować transakcję tylko na podstawie fotografii. Podczas widzenia w więzieniu Ryży próbuje pocałować Patrycję.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...