Biały Lotos: New Day (2)

(The White Lotus: New Day)

serial komediowy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Belinda próbuje utrzymać dystans w relacji z Tanyą. Armond rozważa, jak postąpić wobec Shane'a. Rachel jest zła na męża, ponieważ ten deprecjonuje jej pracę. Paula i Olivia gubią coś cennego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie grupy gości przebywających w położonym w rajskiej scenerii hotelu Biały Lotos, a także pracowników obiektu. W ekskluzywnym hawajskim kurorcie są m.in. zatrudnieni pedantyczny manager Armond (Murray Bartlett) i stąpająca twardo po ziemi kierowniczka SPA Belinda (Natasha Rothwell). Wypoczywa zaś tam rodzina Mossbacherów - Nicole (Connie Britton), prezeska firmy, która traktuje najbliższych jak nieposłusznych pracowników, jej mąż Mark (Steve Zahn), który cierpi na kompleks niższości, ich syn Quinn (Fred Hechinger), nieporadny fan gier komputerowych, i córka Olivia (Sydney Sweeney), obdarzona ciętym językiem studentka, której towarzyszy równie zgryźliwa przyjaciółka, Paula (Brittany O'Grady). Poza tym w Białym Lotosie swój miesiąc miodowy spędzają Shane (Jake Lacy) i Rachel (Alexandra Daddario) Pattonowie. Para jest bardzo w sobie zakochana, ale już krótki pobyt w kurorcie wystarczy, by zaczęła się zastanawiać nad tym, czy decyzja o ślubie nie była zbyt pochopna. Prawdziwe problemy jednak dopiero się zaczynają, gdy do nowożeńców bez uprzedzenia dołącza apodyktyczna matka mężczyzny, Kitty (Molly Shannon). Gościem hotelu jest także zamożna, ale rozchwiana emocjonalnie Tanya McQuoid (Jennifer Coolidge). Kobieta nie może dojść do siebie po śmierci matki i desperacko szuka miłości.

W tym odcinku

Belinda próbuje za wszelką cenę utrzymać dystans w relacji z Tanyą. Armond zaś zastanawia się, jak powinien postąpić wobec Shane'a. Rachel jest zła na męża, ponieważ ten deprecjonuje jej pracę. Kobieta prosi o radę Nicole. Paula i Olivia gubią coś cennego. Mark czuje nagły przypływ energii. Stara się znaleźć wspólny język z synem.

Występują

Twórcy

Ładuję...