Klan | odc. 3963

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gustaw nie potrafi ukryć przed Anną wrażenia, jakie wywołała na nim Barbara. Postanawia zaprosić kobietę na spotkanie podróżnicze. Paulina przyznaje się koleżance, że wdraża plan zemsty na szefie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Gustaw nie potrafi ukryć przed Anną wrażenia, jakie wywołała na nim Barbara. Niebawem przyjmuje atrakcyjną bizneswoman i jej syna. Zaczynają rozmawiać o swoich pasjach. Doktor Kowalski proponuje wspólne lekcje golfa. Potem postanawia zaprosić kobietę na spotkanie podróżnicze u Surmaczowej. Grażynka i Lucyna rozmawiają o związku Martyny i Maćka. Druga z kobiet uważa, że przechodzą właśnie kryzys. Grażynka postanawia z nimi porozmawiać i zagląda do preclowni. Mija się z nieznajomą, która jest przyczyną konfliktu młodych. Paulina przyznaje się koleżance, że zaczyna wdrażać swój plan zemsty na przełożonym. Tymon bez powodu odwiedza Kamilę w pracy. Kobieta delikatnie go przepędza, ale w głębi duszy jest nim zaintrygowana.

Występują

Zobacz także

Ładuję...