Klan | odc. 3962

telenowela Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lucyna opowiada Grażynce i Leopoldowi, że Rysio ma złamaną rękę, zwichnięty bark i pękniętą szczękę. Gustaw rozważa zaproszenie doktora Górzyńskiego na wieczór podróżników. Anna stanowczo odradza.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Lucyna opowiada Grażynce i Leopoldowi, że Rysio ma złamaną rękę, zwichnięty bark i pękniętą szczękę. Od dawna obawiała się, że jego rowerowe eskapady źle się skończą. Grażynka proponuje pomoc w zakupach i transporcie do szpitala. Gustaw zastanawia się nad zaproszeniem doktora Górzyńskiego na wieczór podróżników. Anna stanowczo odradza. Do Surmaczowej dzwoni Barbara z prośbą o spotkanie. Po załatwieniu spraw biznesowych pyta o kontakt do dobrego pediatry. Gustaw wraca do domu i zastaje czekającą na niego Barbarę. Jest pod wrażeniem atrakcyjnej bizneswoman. Na Truskawieckiej Janusz, Rafał i Tymon malują garaż. Tymon zastanawia się, jak znaleźć sobie żonę. Po południu przychodzi Ola z gościem - Kamilą. Tymon traktuje ją jak kandydatkę na żonę. Paulina zwierza się Ramonie ze swojego pomysłu. Chce wykonać w firmie taki numer, by wyrzucono ją razem z szefem. Koleżanka nie jest pewna, czy to dobre wyjście, ale Paulina jest zdeterminowana.

Występują

Zobacz także

Ładuję...