Zapukaj do moich drzwi (73)

(Sen Çal Kapimi)

telenowela Turcja 2020  od 12 lat

W skrócie

Atmosferę przyjęcia sylwestrowego psuje zatrzymanie Serkana. Pierwsze godziny nowego roku mężczyzna spędza w areszcie, co dla niektórych jest powodem do radości. Pani Semiha konfrontuje się z Edą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Młoda kwiaciarka Eda (Hande Erçel) marzyła o zdobyciu dyplomu i przeprowadzce do Włoch, ale jej plany legły w gruzach, gdy spadkobierca firmy anulował jej stypendium. Teraz tylko dwie rzeczy nadają sens jej życiu - miłość do roślin i nienawiść do Serkana Bolata (Kerem Bursin). Kiedy media błędnie łączą tych dwoje, Eda jest przerażona, bo Serkan uosabia te wszystkie cechy, których ona nie znosi: jest arogancki i skupiony na sobie. On zaś postanawia wykorzystać nieporozumienie, by zemścić się na byłej dziewczynie, która go rzuciła i jest zaręczona z innym.

W tym odcinku

Atmosferę przyjęcia sylwestrowego psuje zatrzymanie Serkana. Pierwsze godziny nowego roku mężczyzna spędza w areszcie, co dla niektórych jest powodem do radości. Pani Semiha, która złożyła na niego fałszywe doniesienia, konfrontuje się z Edą. Dziewczyna czuje się rozdarta między groźbami swojej babci a uczuciem do Serkana.

Występują

Zobacz także

Ładuję...