Preacher 3 (8)
W skrócie
Mieszkańcy Annville i Angelville razem z członkami organizacji Graal postanawiają połączyć siły, żeby ukraść jak najwięcej dusz z Nowego Orleanu oraz Osaki. To ich ostatnia próba ocalenia świata.
Oglądaj w telewizji
Opis
Trzecia odsłona serii. Jesse Custer (Dominic Cooper), który nadal poszukuje Boga, trafia do domu. Dotychczas unikał tego miejsca, ale teraz razem z Tulip (Ruth Negga) i Cassidym (Joe Gilgun) przybywają na plantację w Luizjanie, Angelville, gdzie się wychowywał. Tam powracają dawne urazy oraz śmiertelne zobowiązania. Przyjaciele, ale też paru wrogów pomagają kaznodziei uciec od przeszłości. Od tego, czy mu się uda zależą... dalsze losy całego świata.
W tym odcinku
Mieszkańcy miast Annville i Angelville razem z członkami organizacji Graal postanawiają połączyć siły, żeby ukraść jak najwięcej dusz z Nowego Orleanu oraz Osaki. To ich ostatnim próba zadowolenia Marie, a także ocalenia świata.
Występują