Lombard. Życie pod zastaw 10 (492)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marek przez wzgląd na pamięć o żonie nie chce wyprowadzać się z kamienicy. Obecny właściciel usiłuje się go pozbyć. Mariusz jest przesłuchiwany w sprawie Julki. Nie ma wątpliwości, że córkę wrobiono.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Marek Chełmniak przez wzgląd na pamięć o zmarłej żonie nie chce wyprowadzać się z kamienicy, którą przejął dawny współpracownik gangstera Dziadka. Obecny właściciel chce się go pozbyć. Marek udaje się do lombardu, by zastawić parę rzeczy. Barski i Jaca proponują mu pomoc. Mariusz jest przesłuchiwany w sprawie Julki. Nie ma wątpliwości, że córkę wrobiono. Podejrzewa, że może mieć to coś wspólnego z Wirskim. Beton bada sprawę. Pewien mężczyzna sprzedaje w lombardzie kilka zabawnych gadżetów po niskiej cenie. Przedmioty cieszą się dużym zainteresowaniem. Wkrótce klient wraca do firmy Barskiego z tymi samymi rzeczami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...