Dexter: New Blood (4)

serial kryminalny USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Dexter jedzie do szkoły, gdzie doszło do niebezpiecznego incydentu. Harrison mówi mu, że Ethan planował strzelaninę. Musiał się bronić, co doprowadziło do tragedii. Ojciec ustala, że to kłamstwo.

Oglądaj w telewizji

Nd 2.10 20:50
CANAL+ Serialelogo

Opis

O Dexterze Morganie słyszeli wszyscy fani seriali kryminalnych. Większość z nich darzyła go sympatią, co może trochę dziwić, zważając na to, że był... seryjnym mordercą. W finale ósmego sezonu serialu zaginął on w trakcie huraganu. Tak przynajmniej myśleli ścigający go policjanci. Od tego czasu minęło dziesięć lat. Dexter (Michael C. Hall) nazywa się teraz Jim Lindsay. Mieszka w miasteczku Iron Lake w stanie Nowy Jork, a na utrzymanie zarabia, pracując w sklepie Fred's Fish & Game. Spotyka się z komendant miejscowej policji, Angelą Bishop (Julia Jones) i stara się trzymać swoje mordercze żądze na wodzy. Poukładaną nową rzeczywistość burzy niespodziewane pojawienie się w miasteczku jego syna Harrisona (Jack Alcott) oraz seria tajemniczych wydarzeń w okolicy. Dexter obawia się, że Mroczny Pasażer obudzi się nie tylko w nim, ale też w jego potomku...

W tym odcinku

Dexter jedzie do szkoły, gdzie doszło do niebezpiecznego incydentu. Harrison mówi ojcu i Angeli, że Ethan planował strzelaninę. Zaatakował go nożem, gdy próbował odwieść go od tego szalonego pomysłu. Twierdzi, że musiał się bronić, co doprowadziło do tragedii. Dexter jednak, badając miejsce zdarzenia, przekonuje się, że jego syn kłamie. Podcasterka kryminalna Molly Park oferuje Angeli swoją pomoc przy śledztwie dotyczącym zaginionych dziewcząt. Kobieta wyznaje jej, że zdecydowała się na wstąpienie do policji po tym, jak nagle zniknęła jej przyjaciółka z dzieciństwa, Iris. Kurt zaprasza na obiad bezdomną dziewczynę. Potem zabiera ją do domku w lesie, gdzie tajemniczy strzelec zabija swoje ofiary.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...