M jak miłość | odc. 1646

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policja przesłuchuje Łukasza w związku z oskarżeniem o wtargnięcie na teren posesji Argasińskiego. Aleksandra postanawia wyjawić Iwonie prawdę o tym, że nie układa jej się z Jankiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabiną. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia miłosnego Tadeusza, małżeństwa Argasińskich czy rodziny Grzelaków.

W tym odcinku

Policja po raz kolejny przesłuchuje Łukasza, tym razem w związku z oskarżeniem o wtargnięcie na teren posesji Argasińskiego. Wojciechowski dowiaduje się, że Patrycja pogrążyła go swoimi zeznaniami, twierdząc, że ją nachodzi. Wkrótce mąż kobiety wysyła do Łukasza bandytów Hermana, by dali mu nauczkę. Tymczasem Marcin kończy dochodzenie w sprawie Mikuckiego, który uporczywie stara się uwieść Izę. Gdy biznesmen orientuje się, że Chodakowski jest tak naprawdę detektywem i przez cały ten czas go szpiegował, uznaje go za swojego wroga. Aleksandra postanawia wyjawić Iwonie prawdę o tym, że nie układa jej się z Jankiem. Okazuje się, że przestała już go kochać i ich związek opiera się już tylko na życzliwości i sentymencie. Z kolei matka Anety robi, co może, by uwolnić się od adorującego ją Gutowskiego. Pewnego razu zdesperowany mężczyzna zjawia się w jej gabinecie, wyznając, że jest w niej zakochany na zabój.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...