Lombard. Życie pod zastaw 10 (491)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa nie może się pozbierać po tym, jak została zaczepiona przez ekshibicjonistę. Zwierza się swojemu chłopakowi, Pawłowi, który bierze sprawy we własne ręce. Wraz z kolegą zastawia zasadzkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Studentka Ewa Zadra nie może się pozbierać po tym, jak w parku została zaczepiona przez ekshibicjonistę. Zwierza się z tego swojemu chłopakowi, Pawłowi, który bierze sprawy we własne ręce. Wraz z kolegą zastawia na nieznajomego zasadzkę, aby go nastraszyć. Mają nadzieję, że nauczka zapobiegnie dalszemu obnażaniu się. Ewa jednak nie zamierza na tym poprzestawać. Kazimierz wpada na pomysł, aby zakupić wraz z Lolkiem i Martą segment w domu szeregowym. Składa młodym propozycję. Anka zbliża się do poznanego przed operą Eryka. Lolek ogląda przyniesione przez Paprockiego rekwizyty ze znanego filmu polskiej produkcji. Pośród mało wartościowych przedmiotów dostrzega coś ciekawego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...