Lombard. Życie pod zastaw 10 (490)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Maja Dębczak organizuje swoje życie pod potrzeby czworonoga Koko. Zaniedbuje rodzinę, znajomych i pracę. W końcu wpada w problemy finansowe. Zastawia biżuterię, aby zdobyć pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Maja Dębczak organizuje całe swoje życie pod potrzeby ukochanego czworonoga Koko, którego kocha bez pamięci. Zaniedbuje rodzinę, znajomych i pracę, by zwierzak miał wszystko, czego jej zdaniem potrzebuje. Bliscy Mai, mąż i dzieci, też nie mają wyjścia - muszą podporządkować swoje sprawy planom Mai. W końcu kobieta wpada w problemy finansowe. Zastawia biżuterię, aby mieć pieniądze na rozpieszczanie Koko. Wkrótce wybucha konflikt. Roman nie rozumie wierszy, które przerabiane są w jego szkole. Andżelika nie potrafi pomóc koledze. Sugeruje mu, aby zasięgnął rady profesjonalistki. Roman wpada na pomysł, do kogo mógłby zwrócić się z prośbą o wsparcie w interpretacji poezji. Nie wszystko jednak przebiega po jego myśli.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...