Kabaret. Super Show Dwójki 3 (26)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Olga Borys i Michał Milowicz w ramach cyklu 'Celebrycki Life' wcielają się w parę, która pragnie wrócić na czerwone dywany. Rozważają, co powinien grać rockman, by zdobyć jak najwięcej słuchaczy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Trzecia seria show pełnego dobrego humoru i rozrywki, którą zapewnią widzom najlepsze kabarety oraz satyrycy. Gospodarze, Bartosz Gajda, Robert Motyka oraz Michał Wójcik zapraszają na premierowe skecze, parodie oraz gagi.

Olga Borys i Michał Milowicz w ramach cyklu "Celebrycki Life" wcielają się w parę, która pragnie wrócić na czerwone dywany. Zanim jednak uda im się wcielić w życie swój plan, rozważają, co powinien grać rockman, by zdobyć jak najwięcej słuchaczy. Koneserzy taniego wina spod osiedlowego sklepu opowiadają, dlaczego dzieci są przyszłością naszego narodu oraz czym dokładnie jest podstawowa komórka społeczna. Widzowie przekonają się też, co słychać u kuracjuszy i personelu "Sanatorium Aż Miło". W programie także dalsze perypetie niekonwencjonalnej rodzinki, która dowiaduje się, że ich zięć Adam to capo di tutti capi sycylijskiej mafii.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...