Lombard. Życie pod zastaw 10 (489)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz i Agata przygotowują się do ślubu. Mężczyzna ma problemy z pamięcią. Neurolog stawia szokującą diagnozę. Agata jest gotowa sprzedać mieszkanie, żeby mieć pieniądze na lek dla narzeczonego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Tomasz i Agata przygotowują się do ślubu. Mężczyzna ma problemy z pamięcią. Kiedy traci pracę, postanawia udać się do neurologa. Lekarz stawia szokującą diagnozę. Agata jest gotowa sprzedać mieszkanie, które kupili na kredyt, żeby mieć pieniądze na lek dla narzeczonego. Jednak Tomek nieoczekiwanie znika... Dawidowski potrzebuje pieniędzy na naprawę auta. W lombardzie dochodzi do kłótni między nim a żoną. Mariusz postanawia interweniować. Julka niedługo ma zostać wypisana ze szpitala. Policja tymczasem przeczesuje mieszkanie Olgi. Kawa ma problemy z przystosowaniem się do wspólnego życia z Jacą u pani Jaskólskiej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...