Lombard. Życie pod zastaw 10 (488)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bartek wraz z rodzeństwem pozostaje pod opieką uzależnionego od alkoholu ojca. Kolega z klasy naśmiewa się z niego. Bartek chce dać mu nauczkę, która prowadzi do serii nieprzewidzianych zdarzeń.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Po tragicznej śmierci matki jedenastoletni Bartek Koligat wraz z trójką rodzeństwa pozostaje pod opieką uzależnionego od alkoholu ojca, Zdzisława. Kiedy pewnego razu chłopak prowadzi go pijanego do domu, zostaje zauważony przez kolegę z klasy, Adriana. Od tego czasu znajomy się z niego naśmiewa. Bartek postanawia dać mu nauczkę, która jednak prowadzi do serii nieprzewidzianych zdarzeń. Benia angażuje się w sprawę jedenastolatka. Kazimierz i Lolek mają szansę na zakup fortepianu po dobrej cenie. Jedyną przeszkodą jest... właściciel instrumentu. Lolek i Marta postanawiają bliżej poznać parę znajomych ze szkolenia w ośrodku adopcyjnym. Sylwia i Radek są jednak nieco inni, niż to się wydaje na pierwszy rzut oka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...