Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (553)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat

W skrócie

Trwa śledztwo w sprawie mężczyzny, który zginął od strzału z kuszy. Morderstwa dokonano w mieszkaniu wyglądającym jakby kręcono tam filmy dla dorosłych. Wychodzi na jaw, że ofiara była przestępcą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Z sanatorium wraca Krzysiek Kopczyk. Wygląda świetnie, a do tego przyjeżdża luksusowym samochodem. Nie chce jednak zdradzić, dlaczego stać go na drogie auto. Nie jest to jedyna rzecz, jaką ukrywa. Tymczasem trwa śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny, który zginął od strzału z kuszy. Osobliwości całemu śledztwu dodaje fakt, że morderstwa dokonano w mieszkaniu, które wygląda jakby służyło do nagrywania filmów dla dorosłych. Lokum należy do młodego reżysera, po którym jednak ślad zaginął. Wkrótce wychodzi na jaw, że zamordowany jest przestępcą będącym na usługach biznesmena, którego dużo łączy z rodziną filmowca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...