Młody Sheldon: Matka, syn i tyłek niebieskiego człowieka (18)

(Young Sheldon: A Mother, a Child, and a Blue Man's Backside)

serial komediowy USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mary przyłapuje córkę na czytaniu pisma 'Cosmopolitan'. Próbując uniknąć dotkliwej kary, Missy zwraca uwagę matki na komiksy Sheldona. One rówież wydają się nieodpowiednie dla dzieci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

9-letni Sheldon Cooper (Iain Armitage) jest utalentowanym i bystrym, ale także dość naiwnym chłopcem. Wychowuje się we wschodnim Teksasie, gdzie najważniejsze dla mieszkańców są sport i kościół. Bycie matematycznym geniuszem przysparza mu więc wielu problemów i jeszcze bardziej komplikuje czas dorastania. Jego rodzina też ma z nim trudne życie. Ojciec, szkolny trener, George (Lance Barber), często nie jest w stanie nadążyć za synem, jego kochająca matka, Mary (Zoe Perry), stara się chronić małego naukowca przed niezrozumieniem małomiasteczkowej społeczności, starszy brat zaś nie potrafi zaakceptować faktu, że mimo różnicy wieku chodzi z nim do jednej klasy. Sheldon może liczyć jedynie na siostrę bliźniaczkę, Missy (Raegen Revord). Prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" przedstawiający perypetie dorastającego Sheldona Coopera.

W tym odcinku

Mary przyłapuje córkę na czytaniu pisma "Cosmopolitan". Próbując uniknąć kary dla siebie i przyjaciółki, która pożyczyła jej gazetę, Missy zwraca uwagę matki na komiksy Sheldona. One również wydają się nieodpowiednie dla dzieci. Pani Cooper konfiskuje wszystkie obrazkowe historie. Od tamtej pory syn próbuje udowodnić jej, że jest już dorosły i sam może o sobie decydować.

Występują

Twórcy

Ładuję...