Brzydula 2 (247)

serial komediowy Polska 2020-2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ula znajduje Marka i Sebastiana, którzy mają kaca po wczorajszym wieczorze. Dobrzański usiłuje robić dobrą minę do złej gry. Adam wprowadza w firmie politykę jeszcze bardziej ograniczonego zaufania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Ula (Julia Kamińska), jeszcze dekadę temu najlepsza asystentka w firmie Febo & Dobrzański, obecnie realizuje się w roli żony i matki. Chociaż czasem z sentymentem wraca myślami do zawodowych wyzwań, spotkań, pokazów mody i wielkiego świata, nie zamieniłaby swojego życia na żadne inne. Tymczasem Marek (Filip Bobek) mierzy się z kolejnym kryzysem w domu mody. Chociaż przez ostatnie lata bardzo dojrzał i stał się odpowiedzialną głową rodziny, to nadal uwielbia szaleć za kierownicą sportowych samochodów oraz otaczać się pięknymi kobietami, czego dowodem jest jego nowa asystentka Nadia (Magdalena Koleśnik). Z kolei okazuje się, że jego dawna sekretarka Violetta (Małgorzata Socha) spełniła swoje największe marzenie o sławie i bogactwie i została prawdziwą bizneswoman. W dodatku proponuje mu pewien interes. W wyniku splotu różnych zdarzeń Ula postanawia wrócić do pracy na pół etatu. Na miejscu czekają na nią przyjaciółki Iza (Dominika Kluźniak) i Ela (Katarzyna Zielińska), przeżywający kryzys wieku średniego Sebastian (Łukasz Garlicki) oraz nowy król finansów, Adam (Łukasz Simlat). Jest również całkiem nowa "brzydula" Bożenka (Paulina Kondrak) - niezbyt atrakcyjna, ale bardzo bystra i zaradna kuzynka Maćka (Krzysztof Czeczot). Z kolei gabinet Pshemko przejmuje temperamentny i jeszcze bardziej ekscentryczny duet projektantów, czyli Sławo (Piotr Rogucki) & Miro (Rafał Mohr).

W tym odcinku

Ula znajduje nad ranem Marka i Sebastiana, którzy mają kaca po wczorajszym wieczorze. Dobrzański usiłuje robić dobrą minę do złej gry, ale jego przyjaciel nie potrafi ukryć faktów. Adam wprowadza w firmie nową politykę - jeszcze bardziej ograniczonego zaufania. Na miejscu zjawia się przejęta Violetta, którą czeka ważne spotkanie z Olszańskim. Angelica informuje ją, że Seba miał być na wyjeździe. W końcu dochodzi jednak do konfrontacji. Idąc za radą Ani, mężczyzna zmienia strategię. Jego zachowanie rozbraja Kubasińską. Ula rozmawia z Markiem o propozycji Dobrowolskiego. Czas podjąć ostateczną decyzję. Sebastian, którego Dobrzańska również prosi o radę, zwraca uwagę na szczegół, który zdecydowanie jej umknął. Tymczasem Marek przygotowuje się do spotkania z PR-owcem. Chce omówić warunki ich przyszłej spółki.

Występują

Ładuję...