Lombard. Życie pod zastaw 10 (487)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bracia Nuta i Miłosz napadają na niewielki sklep z odzieżą używaną. Pierwszy z nich postanawia sfinansować młodszemu noc z prostytutką. Zamknięty w sobie Miłosz jest pod wrażeniem urody Irki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy i właściciele lombardu na Cichej mają jak zawsze ręce pełne pracy. Nowi i stali klienci przynoszą rozmaite przedmioty, np. kulki antystresowe, oldschoolową prasę do owoców czy stylowy motocykl. Również w ich życiu osobistym wiele się dzieje. Andżelika i Mariusz niebawem mają wziąć ślub, jednak zachowanie Julki, córki mężczyzny z poprzedniego związku, kładzie się cieniem na ich codzienności. Również do kobiety wracają nierozwiązane sprawy z przeszłości. Tymczasem Kazimierz i Beata odzyskują uprowadzonego wnuczka, Sebusia, i synową. Barski nie zamierza tracić jednak czujności. Chce mieć oko na Ryżego. Lolek i Marta z kolei poważnie myślą o założeniu rodziny. Czeka ich wiele zaskoczeń.

W tym odcinku

Bracia Nuta i Miłosz napadają na niewielki sklep z odzieżą używaną. Pierwszy z nich postanawia sfinansować młodszemu noc z prostytutką. Zamknięty w sobie Miłosz jest pod wrażeniem urody Irki. Godzi się pożyczyć jej pieniądze. Tymczasem szef lumpeksu, Wili, przychodzi do lombardu, by zaopatrzyć się w system alarmowy. Towarzysząca mu podwładna, sklepowa Ludmiła, opowiada o napadzie. Roman namawia Wiliego do zakupu wysokiej jakości sprzętu. Andżela z kolei namawia Ludmiłę, by kupiła paralizator, żeby czuć się bezpieczniej. Jeziorak cierpi na bezsenność. Chce kupić lampkę nocną. Spotyka w lombardzie Filomenę, która radzi mu, jak radzić się z problemami ze snem. Na jaw wychodzi, że Julka zażywała narkotyki na imprezie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...