Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (552)

serial kryminalny Polska 2022  od 16 lat

W skrócie

Jagiełło prosi o pomoc współpracowników. Jego kolega Maciej Karecki został pobity i prokuratorowi zależy na znalezieniu sprawcy. Ofiarą jest adwokat, który bronił klientów o złej reputacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się rozmaitymi sprawami. Wkraczająca w dorosłość córka, Agata (Anna Tomaszewska), staje się źródłem zmartwień dla Pauliny (Kamila Ścibiorek). Z traumatycznymi przeżyciami zmagają się Daga (Magdalena Margulewicz) i Lilka (Agata Skórska), które o włos uniknęły śmierci z rąk aktora-mordercy. Z komplikacjami dotyczącymi finansów restauracji boryka się Kuba (Michał Mrozek) i jego kolega, Słoń (Maciej Łuczkowski).

W tym odcinku

Jagiełło prosi o pomoc współpracowników. Jego kolega Maciej Karecki został dotkliwie pobity i prokuratorowi zależy na znalezieniu sprawcy. Ofiarą jest poczciwy adwokat, który w ostatnim czasie bronił wyłącznie klientów o wyjątkowo złej reputacji. Mniej więcej w tym samym czasie dochodzi do serii nietypowych pobić. Napastnik pozostawia na swoich ofiarach tajemniczą, zapisaną krwią wiadomość. Funkcjonariusze zastanawiają się, czy za napad na Kareckiego odpowiada ten sam sprawca. Wkrótce dochodzi do pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Tymczasem Paulina Wach próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o chłopaku swojej córki. Problem w tym, że Agata nie zamierza zdradzać żadnych szczegółów związku. Wach prosi o pomoc Kubę Walczaka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...