Młody Sheldon: Dolomit, jabłko i tajemnicza kobieta (15)

(Young Sheldon: Dolomite, Apple Slices, and a Mystery Woman)

serial komediowy USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sheldon i Tam zaprzyjaźniają się ze starszą od siebie Libby, która proponuje, że zabierze chłopców do Houston. Można tam obejrzeć film w technologii IMAX. Mary nie zgadza się na tak daleką podróż.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

9-letni Sheldon Cooper (Iain Armitage) jest utalentowanym i bystrym, ale także dość naiwnym chłopcem. Wychowuje się we wschodnim Teksasie, gdzie najważniejsze dla mieszkańców są sport i kościół. Bycie matematycznym geniuszem przysparza mu więc wielu problemów i jeszcze bardziej komplikuje czas dorastania. Jego rodzina też ma z nim trudne życie. Ojciec, szkolny trener, George (Lance Barber), często nie jest w stanie nadążyć za synem, jego kochająca matka, Mary (Zoe Perry), stara się chronić małego naukowca przed niezrozumieniem małomiasteczkowej społeczności, starszy brat zaś nie potrafi zaakceptować faktu, że mimo różnicy wieku chodzi z nim do jednej klasy. Sheldon może liczyć jedynie na siostrę bliźniaczkę, Missy (Raegen Revord). Prequel kultowego serialu "Teoria wielkiego podrywu" przedstawiający perypetie dorastającego Sheldona Coopera.

W tym odcinku

Sheldon i Tam zaprzyjaźniają się ze starszą od siebie Libby. Uczennica interesuje się geologią. Podczas wspólnego lanczu proponuje, że zabierze chłopców do Houston. Można tam obejrzeć film w technologii IMAX. Mary nie zgadza się na tak daleką podróż. Stawia synowi warunek: musi poznać Libby. Ich rozmowa odkrywa nieprzyjemną dla Sheldona prawdę.

Występują

Twórcy

Ładuję...