Dexter: New Blood (2)

serial kryminalny USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Dexter stara się wejść w rolę ojca. Morgan robi wszystko, by zabójstwo Matta Caldwella nie wyszło na jaw. Bezdomna dziewczyna, która planowała opuścić Iron Lake, jest w poważnym niebezpieczeństwie.

Oglądaj w telewizji

Śr 28.09 22:00
CANAL+ Serialelogo

Opis

O Dexterze Morganie słyszeli wszyscy fani seriali kryminalnych. Większość z nich darzyła go sympatią, co może trochę dziwić, zważając na to, że był... seryjnym mordercą. W finale ósmego sezonu serialu zaginął on w trakcie huraganu. Tak przynajmniej myśleli ścigający go policjanci. Od tego czasu minęło dziesięć lat. Dexter (Michael C. Hall) nazywa się teraz Jim Lindsay. Mieszka w miasteczku Iron Lake w stanie Nowy Jork, a na utrzymanie zarabia, pracując w sklepie Fred's Fish & Game. Spotyka się z komendant miejscowej policji, Angelą Bishop (Julia Jones) i stara się trzymać swoje mordercze żądze na wodzy. Poukładaną nową rzeczywistość burzy niespodziewane pojawienie się w miasteczku jego syna Harrisona (Jack Alcott) oraz seria tajemniczych wydarzeń w okolicy. Dexter obawia się, że Mroczny Pasażer obudzi się nie tylko w nim, ale też w jego potomku...

W tym odcinku

Dexter stara się wejść w rolę ojca. Harrison mówi mu, że Hannah zmarła trzy lata temu na raka trzustki, a on tułał się po placówkach i rodzinach zastępczych. Jednocześnie Morgan robi wszystko, by zabójstwo Matta Caldwella, nie wyszło na jaw. Tymczasem bezdomna dziewczyna, która planowała opuścić Iron Lake, znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie. Jest zamknięta w pokoju, a ktoś obserwuje ją przez kamerę. Okazuje się, że miasteczku już wcześniej znikały młode kobiety.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...